Na trhu již 25 let

AKUSERVIS Cakl, s.r.o. - rodinná firma s tradicí

Naše rodinná firma je na trhu již od roku 1992 a zakládá si zejména na ochotě a pomoci zákazníkovi, slušnosti a férovém jednání, což jde také ruku v ruce s kvalitou prodávaného zboží. Našimi zákazníky jsou drobné i větší firmy, ale i fyzické osoby. Loajalitu vůči svým zákazníkům pak prokazujeme nejrůznějšími službami.

odber.png

Omezení prodeje od 1.3.2021

S nařízením Vlády České republiky se od 1.března 2021 mění prodej v naší provozovně a to pro volný pohyb v prostorách prodejny a servisu. Prosím čtěte!

Změna v prodeji MOTO baterií s přibaleným elektrolytem!!

1.února 2021 vstoupí v platnost Nařízení EU 2019/1148 o uvádění na trh a používání prekurzorů výbušnin, které ovlivní prodej motocyklových baterií z naší nabídky. Proto jsou prodejci povinni takovou baterii naplnit elektrolytem ještě před jejím dodáním konečnému spotřebiteli.

"Máme pro Vás i nadále otevřeno"

Náš servis, velkoobchod i výdejna balíků je pro Vás i nadále otevřen

Co děláme jinak?

  • Naše firma poskytuje službu nastartování vašeho vozidla pokud máte nefunkční baterii (platí pouze v Jihlavě, v pracovní době firmy)
  • Zdarma změříme kapacitu baterie i namontujeme do vozidla (pouze v naší firmě)
  • Bezplatná likvidace vyjetého oleje při zakoupení nového
  • Možnost získání prodlouženého ručení na zakoupené autobaterie

AKUSERVIS Cakl není jen o prodeji a servisu baterií

Firma se zabývá také výkupem železa a barevných kovů, likvidací vozidel, prodejem a servisem nejrůznějších typů baterií. Zároveň máme k dispozici široký sortiment maziv, náplní do ostřikovačů a brzdových kapalin.