Drobečková navigace

Úvod > Služby pro karavany

Služby pro karavany

Vše pro karavany od a do z

Potřebujete připravit karavan na sezónu? Promazat brzdy, pročistit plyn nebo třeba namontovat nosiče na kola? S tím vším se na nás můžete obrátit včetně veškerého poradenství. Odborně také provedeme kompletní montáž solárního systému se všemi potřebnými komponenty. Seženete u nás taky nejrůznější doplňky pro karavany. To vše za rozumnou cenu a s nadstandardním přístupem.

Proč svěřit karavan právě nám?

  • Poskytneme veškeré poradenství v oblasti karavaningu
  • Obytný vůz vyzvedneme a po realizaci zase přivezeme
  • Montujeme pouze kvalitní náhradní díly na karavany
  • Klademe důraz na funkčnost v jakémkoliv provozu
  • Poradíme si i s atypickou montáží

Jaké jsou naše služby?

  • Montáže solárních systémů
  • Servis elektroniky v karavanu i plynu
  • Montáže markýz a nosičů na kola
  • Seřízení brzd a další drobné opravy
  • Výměna provozních kapalin u autokaravanů

Solární panely montujeme za bezkonkurenční ceny

Chcete si užít svobodné a bezstarostné kempování kdekoliv Vás to jen napadne? K tomu potřebujete vlastní zdroj energie. S vlastním solárním setem nemusíte hledat kempy a platit předražené poplatky za elektrické přípojky. Solární sety pro karavany fungují na podobném principu jako solární panely pro domy, jen jsou uzpůsobené pro obytné vozy. Námi dodávané sety zahrnují vše, co potřebujete. Nevíte si rady s montáží? Samozřejmě Vám rádi pomůžeme.

Jak fungují solární sety pro karavany?

Solární panel vyrábí energii, která se pomocí solárního regulátoru přenáší do baterie nebo přímo ke spotřebičům v karavanu. Systém tak zajistí naprosté pohodlí a energetickou soběstačnost. Vybrat si můžete solární set pro karavany o výkonu 90 až 350 Wp. Jednotlivé solární panely pak mezi sebou snadno propojíte a vytvoříte solární systém přesně na míru Vašim potřebám.

Jaký vybrat solární panel pro karavan?

Vždy je nejdůležitější vybírat solární panel podle velikosti montážního prostoru na střeše obytného vozu. Ne vždy jde totiž instalovat panel s nejvyšším výkonem. Případně musíme jednotlivé panely upravit a namontovat na střechu karavanu. Dalším kritériem při výběru solárního panelu by měla být spotřeba energie. Jeden solární panel o výkonu 230 Wp vyrobí za den tolik energie, jako spotřebují čtyři halogenové žárovky. Solární panely z naší nabídky jsou kvalitní a odolné proti namáhání. Namontujete je jednoduše s pomocí montážní sady a příslušenství.

Přijďte k nám na prodejnu, rádi Vás přivítáme v Jihlavě

Potřebujete provést montáž solárního systému na střechu obytného vozu nebo pouze poradit, jaký výkon a rozměr solárního panelu bude pro Vás nejoptimálnější? Napište nám. Domluvíme si schůzku, na které vše probereme a vymyslíme další postup. V ideálním případně navštivte rovnou naši prodejnu v Jihlavě na adrese Pávovská 14a. Budeme se na Vás těšit.

GALERIE:

služby pro karavanyslužby pro karavanyslužby pro karavanyslužby pro karavanyslužby pro karavanyslužby pro karavanyslužby pro karavanyslužby pro karavanyIMG_5212[1].jpegslužby pro karavanyslužby pro karavanyslužby pro karavany