BLUE Power IP65 12/10

Vodě i prachu odolná nabíječka s vestavěnou technologií Bluetooth, umožňující zobrazit informace z vaší nabíječky do chytrého telefonu, tabletu nebo počítače. Optimální pro baterie o kapacitě 30-100Ah.

 

Cena
4 081,33 Kč
3 373 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem
ks
Kód zboží:
nb005
Záruka:
24 měsíců

Zabudovaná Bluetooth technologie pro nastavení, zobrazení napětí a proudu

Odolnost proti prachu, vodě a chemikáliím

Inteligentní sedmistupňový nabíjecí algoritmus

Obnovení zcela vybité „mrtvé“ baterie

Funkce automatického napájení

Odolné nízkým teplotám až do -30°C

Několik dalších funkcí zvyšující životnost baterie

Režim nízkého výkonu pro nabíjení malých baterií

Speciální režim pro nabíjení Li-ion baterií

 

Bluetooth

Nastavení, zobrazení a konfiguraci Blue Smart IP65 nabíječky můžete prostřednictvím smartphonu. Můžete zobrazit stav nabíječky a baterie. Dokonce ovládat funkce nabíječky pomocí aplikace VictronConnect. Na obrazovce je zobrazena výchozí hodnota napětí a proudu. Aplikaci VictronConnect si můžete také zdarma stáhnout na Google Play, nebo v App Store.

Regenerace

Stav olověné baterie, která už byla nedostatečně dobíjena, nebo byla ponechána vybitá po dobu několika dní či týdnů, se bude zhoršovat kvůli sulfataci. Pokud je zjištěna včas, lze sulfataci někdy částečně zvrátit nabíjením nízkým proudem, než baterie dosáhne vyššího napětí.

 

Funkce obnovení pro zcela vybité baterie

Většina nabíječek chráněných proti přepólování nerozezná baterie vybité na nulové nebo skoro nulové napětí, a tudíž je nezačne nabíjet.  Nabíječka Blue Power Charger se však pokusí dobít i úplně vybitou baterii nízkým proudem a obnovit tak normální nabíjení, jakmile se na svorkách baterie objeví dostatečné napětí.

 

Ultravysoce efektivní “zelená” nabíječka baterií

Při účinnosti až 95% produkují tyto nabíječky až 4x méně tepla než je průmyslový standard.  Když je baterie plně dobitá, snižuje se spotřeba energie na 0,5 W, což je 5x až 10x lepší než běžný standard.

 

Dlouhá životnost, bezpečnost a tichý chod

  • Nízká teplotní zátěž elektronických komponent.
  • Ochrana proti vniknutí prachu, vody a chemikálií.
  • Ochrana proti přehřátí: výstupní proud se bude snižovat s nárůstem teploty až do hodnoty 60°C, ale nabíječka neselže.
  • Nabíječky jsou zcela tiché: neobsahují aktivní chladič (větrák) nebo jiné pohyblivé součástky.

 

Režim skladování: méně koroze kladných elektrod

Dokonce i nižší udržovací nabíjecí napětí, které následuje po fázi absorpce, může způsobit korozi mřížky. Je tedy bezpodmínečně nutné nadále snižovat nabíjecí napětí, pokud zůstane baterie připojena k nabíječce déle než 48 hodin.

 

Nabíjení s teplotní kompenzací

Optimální nabíjecí napětí pro olověnou baterii se pohybuje obráceně než její teplota. Nabíječka Blue Power IP65 Charger měří během testovací fáze okolní teplotu a kompenzuje ji během nabíjení. Teplota se změří znovu, když je nabíječka v režimu nízkého proudu během udržování nebo skladování. Proto není třeba speciálního nastavení pro studené, nebo horké prostředí.