Drobečková navigace

Úvod > E-shop > Elektro pro karavany > Sety pro karavan

Sety pro karavan

Aby bylo cestování v karavanu pohodlné a skutečné svobodné, potřebujete vlastní zdroj energie. Pak můžete tábořit kdekoli mimo civilizaci, nemusíte hledat kempy a platit poplatky za elektrické přípojky. Řešením je instalace solárních setů pro karavany – energie tak neustále cestuje s vámi.

Proč zvolit solární set?

Solární sety pro karavany fungují na podobném principu jako solární panely pro domy. Jen jsou uzpůsobené pro obytné vozy. Námi dodávané sety zahrnují vše, co potřebujete. Komponenty stačí zapojit. Pokud si nevíte rady s montáží, rádi vám s ní pomůžeme.

Jak solární sety fungují?

Vybrat si u nás můžete solární sety pro karavany o výkonu 90 až 350 Wp. Velikostně jsou uzpůsobené tak, aby byly vhodné pro bezpečnou instalaci na střechu obytného vozu. Solární panel vyrábí energii, která je za pomoci solárního regulátoru přenášena do baterie nebo přímo ke spotřebičům v karavanu. Systém vám tak zajistí naprosté pohodlí a energetickou soběstačnost.

Vyberte si z naší nabídky solární set pro karavan. Rádi vám poradíme, stačí nás kontaktovat.


Zobrazeno 6 položek
 • 90Wp sestava Victron Energy caravan

  Záruka
  5 let
  Cena před slevou
  5000
  Cena s DPH
  4 800,00 Kč

  Optimálně navržený systém za výhodnou cenu, prvotřídní komponenty Victron Energy, solární panel o výkonu 90 Wp, 5 let záruka
 • 115Wp sestava Victron Energy caravan

  Záruka
  5 let
  Cena s DPH
  5 060,00 Kč

  Optimálně navržený systém za výhodnou cenu, prvotřídní komponenty Victron Energy, solární panel o výkonu 115 Wp, 5 let záruka.
 • 175Wp sestava Victron Energy caravan

  Záruka
  5 let
  Cena s DPH
  6 090,00 Kč

  Optimálně navržený systém za výhodnou cenu, prvotřídní komponenty Victron Energy, solární panel o výkonu 175 Wp, 5 let záruka.
 • 180Wp sestava Victron Energy caravan

  Záruka
  5 let
  Cena s DPH
  7 970,00 Kč

 • 230Wp sestava Victron Energy caravan

  Záruka
  5 let
  Cena s DPH
  8 500,00 Kč

 • 350Wp sestava Victron Energy caravan

  Záruka
  5 let
  Cena s DPH
  10 320,00 Kč

Zobrazeno 6 položek