NOVINKY


28.12.2017 | CITY KARTA
novinky
KONTAKT

AKUSERVIS Cakl, s.r.o.
Pávovská 14a
586 01 Jihlava

Mob.: 736 292 138
Tel.: 567 564 461
Email: info@akuserviscakl.cz

AKUSERVIS Cakl, s.r.o. - Jihlava

V prodeji automobilových akumulátorů, autochemie, průmyslové chemie, maziv zaujímá v regionu Vysočiny významné místo firma PAVEL CAKL - AKUSERVIS, která působí v Jihlavě od roku 1992. V roce 1999 otevřela zbrusu nový firemní objekt v Pávovské ulici v Jihlavě. V prosinci r. 2000 se firma transformovala na společnost
AKUSERVIS Cakl, s.r.o. s jednateli p. Věrou Caklovou a p. Pavlem Caklem.

V areálu je kromě prodejny s kompletním sortimentem akumulátorů, maziv, filtrů na všechny druhy osobních i nákladních automobilů a velkoobchodního skladu také tzv. rychlý servis osobních i nákladních automobilů. Zde si mohou automobilisté nechat zkontrolovat a vyměnit olej, chladicí nebo brzdovou kapalinu.

Ze služeb, kterými si firma udržuje a získává nové zákazníky, jmenujme:

  • bezplatnou likvidaci vyjetého oleje
  • možnost získání prodlouženého ručení na zakoupené autobaterie
  • pravidelné kontroly elektrického příslušenství vozidel

K dobrým zvykům firmy patří také ochota pomoci při neočekávaných problémech motoristů. Pracovníci firmy jsou připraveni zasáhnout např. na základě telefonického ohlášení.

Ve velkoobchodním skladě firmy je k dispozici veškerý sortiment maziv, chladicích a brzdových kapalin, náplní do ostřikovačů.

Autovraky,odpady,výkup šrotu a elektrozařízení

Firma se zabývá ekologickou likvidací autovraků a její kompletní legislativy tím spojené. Výkupem železa, barevných kovů , sběrem a výkupem elektrozařízením i jejich vlastním svozem. Jako jediná firma jezdí zdarma k zákazníkovi a odváží jeho vyřazené elektrické spotřebiče přímo z domu z Jihlavy a příměstského okolí.